KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr/kopparstick 10234329
*
nr 1023 4329
Gravyr/kopparstick
2 st, motivet: 37x31 51x37
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 mars 2016
kl 20:32:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/3 14:21:22
1
350 kr
3/3 22:24:54
2
500 kr
5/3 12:43:46
3
500 kr
5/3 12:43:46
2
500 kr (Budbetjänt)
5/3 12:43:57
3
600 kr
7/3 16:39:33
4
800 kr
7/3 19:22:47
5
1.100 kr
7/3 20:27:28
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyr kopparstick
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:08
-
9331 Gravyr
kolorerat, Bryxella. Bildmått: 34x46 cm, yttermått..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:24
-
9337 Kopparstick
La Sourze a Bondante. Bildmått: 48x37 cm, yttermåt..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:31
*
Gravyr/kopparstick
Kondition: slitage, fläckar
Läs om budbetjänten
nr 1023 4329
Gravyr/kopparstick
2 st, motivet: 37x31 51x37
Kondition: slitage, fläckar
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 mars 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/3 14:21:22 | 1 | 350 kr |
3/3 22:24:54 | 2 | 500 kr |
5/3 12:43:46 | 3 | 500 kr |
5/3 12:43:46 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
5/3 12:43:57 | 3 | 600 kr |
7/3 16:39:33 | 4 | 800 kr |
7/3 19:22:47 | 5 | 1.100 kr |
7/3 20:27:28 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyr kopparstick
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57 -
3267 Etsning
Vatikanen, eftertryck. Bildmått: 42x62 cm, yttermå..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:38 -
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:42
-
9325 Färgetsning
Lennart Rosensohn (1918-1994), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:08 -
9331 Gravyr
kolorerat, Bryxella. Bildmått: 34x46 cm, yttermått..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:24 -
9337 Kopparstick
La Sourze a Bondante. Bildmått: 48x37 cm, yttermåt..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:31